Się działo…

Żałujcie, że was tam nie było! Wczoraj w sali 28 na Zegadłowicza było gwarnie i kolorowo. Na sesję zdjęciową zgłosili się uczniowie, którzy zdecydowali się uczestniczyć w promocji naszego Centrum.
Stolarze, murarze, elektronicy, mechanicy, licealiści, informatycy, fryzjerki i hydraulicy przy pomocy różnorakich rekwizytów ilustrowali ofertę edukacyjną szkoły.Profesjonalny plan zdjęciowy przygotował i zdjęcia pstrykał pan Wojciech Winter we współpracy z panią Magdaleną Juszkiewicz – grafikiem. Na backstage’u w międzyczasie trwały gorączkowe przygotowania: włosy go góry czy przez ramię, kołnierzyk zapiąć czy wręcz przeciwnie, czy nic mi tu nie wystaje, jaką scenkę zaprezentować, czapka na bakier czy daszkiem do tyłu, jakiego rekwizytu użyć? I najważniejsze pytanie: czy dobrze wyjdę na zdjęciu?

A na planie: patrz w prawo, nie w to – w to drugie prawo, wypnij pierś, napisem do przodu, patrz – ptaszek tam lata, uśmiech, pokaż ząbki, wyobraź sobie, luz, dobrze jest, tak trzymaj – polecenia fotografa fruwały dosłownie w powietrzu.
Zapewniam – wszyscy wyszli dobrze! Byliście świetni!
To były trzy godziny ciężkiej pracy. Jej rezultaty zobaczymy już wkrótce na stronie internetowej oraz w materiałach promocyjnych szkoły.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom sesji!
Magdalena Williams

Skip to content