Zakupy pomocy dydaktycznych i wyposażenia do warsztatów szkolnych

W ramach realizacji projektu pn. „Wadowickie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego III”, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach wzbogaciło swoją bazę dydaktyczną o nowoczesne wyposażenie, które znacząco podniesie jakość kształcenia zawodowego oraz dostosuje warunki nauki do aktualnych wymagań rynku pracy. Celem projektu jest rozwój kompetencji zawodowych uczniów,

Zajęcia dodatkowe

W szkole prowadzimy szereg dodatkowych zajęć. Nasi nauczyciele chętnie rozwijają zainteresowania, pomagają w przygotowaniu do konkursów, olimpiad. Zajęcia pozwalają spędzić miło, w ciekawej atmosferze czas. Zainteresowanych uczniów zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z osobą prowadzącą w celu ustalenia dni i godzin zajęć. Szczegóły można sprawdzić w zakładce Działalność pozalekcyjna -> Zajęcia

Klub Podróżnika

W dniu 16 stycznia Szkolne Koło Turystyki uczestniczyło w spotkaniu Klubu Podróżnika w Andrychowie. Tematem prezentacji było przejście pierwszej kobiety – Pani Doroty Szparagi – przez Kaukaz, która samotnie pokonała trasę 1710 km z Armenii do Gruzji. Masyw Małego Kaukazu przeszła w 76 dni, przy 55000 metrów przewyższenia, nocując w

Wyniki XXXI Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia – etap rejonowy

Wyniki XXXI Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia – etap rejonowy. W styczniu 2024roku w Wadowicach odbył się etap rejonowy Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia, w której udział brali uczniowie szkół z powiatu wadowickiego i oświęcimskiego. Etap rejonowy przeprowadzony został przez koordynatorki olimpiady Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego Małopolskiego Oddziału PCK pod kierownictwem pani Soltany Wilkosz. Honorowymi patronami

I i III miejsce w Konkursie Rysunkowym w ramach obchodów Światowego Dnia AIDS!

  Miło nam poinformować o sukcesie uczennic liceum ogólnokształcącego – Michelle Mruczek z klasy 4LP zdobyła I miejsce, a Dariia Honcharuk z klasy 1LA zdobyła miejsce III w Konkursie Rysunkowym w ramach obchodów Światowego Dnia AIDS. Nagrodzone prace zostały przygotowane pod opieką nauczyciela biologii pani Agnieszki Bacy-Wach. Przedmiotem konkursu był