Szkolni pasjonaci: Karol Babiński

Karol Babiński z 4TI to kolejny uczeń, który oprócz nauki rozwija również swoje pasje.

Karol mówi o sobie tak:

„ Zamiłowanie do wspinaczki odkryłem kilka lat temu, przemierzając pobliskie wzgórza i skałki. Rodzice zauważyli moje zainteresowanie i wspierali mnie w rozwijaniu pasji. Z każdym kolejnym wypadem w góry zdobywałem nowe umiejętności i doświadczenie, coraz bardziej zakochując się w tym ekscytującym sporcie.

Pomimo młodego wieku mam na swoim koncie już kilka ciekawszych osiągnięć w wspinaczce i przemierzaniu górskich szlaków. Zdobyłem wiele szczytów w Polsce i za granicą, pokonując różnorodne trasy i stawiając sobie coraz większe wyzwania. Aktualnie mam już ukończonych kilka kursów wspinaczkowych. Moja determinacja i zaangażowanie sprawiają, że regularnie udaje mi się osiągać pozytywne rezultaty. Należę również do koła turystycznego PTTK „ Chałupa” oraz Klubu Wysokogórskiego w Bielsku-Białej.

Nie zamierzam zwalniać tempa w rozwijaniu swojej pasji. Planuję kontynuować swoją wspinaczkową podróż, zdobywać nowe szczyty i uczyć się od najlepszych. Moim marzeniem jest zdobycie najwyższych szczytów świata, przecieranie nowych szlaków wspinaczkowych, jak i udział w prestiżowych zawodach wspinaczkowych.”

Skip to content