Szkolni Pasjonaci: Hubert Gurdek

Wśród uczniów naszej szkoły nie trudno o prawdziwe talenty, ciekawe pasje czy nietuzinkowe zainteresowania. Młodzież odnosi sukcesy w różnych dziedzinach nauki i sportu. Idealnym przykładem „Młodego Zdolnego” jest Hubert Gurdek- uczeń klasy 2LP.

Hubert od ponad roku ćwiczy kickboxing w jednym z wadowickich klubów sztuk walki i pomimo dwóch kontuzji nie zniechęcił się i wciąż doskonali swoje umiejętności! Ale to nie wszystko! Przez 4 lata uczęszczał do szkoły muzycznej w Wadowicach, gdzie grał na klarnecie i fortepianie.

Hubert był również wspaniałym aktorem teatru „Nasz”, a w ciągu 4-letniej kariery mogliśmy go zobaczyć aż w 3 spektaklach: „Anastazja”, „Dźwięki muzyki” i „Annie”.

Trzeba przyznać, że jest to spory wyczyn. Nastolatek zapytany, jak łączy swoje pasje i obowiązki szkolne, odpowiedział: „Z łączeniem szkoły i zainteresowań jest duży problem, ponieważ nie da się skupić na wszystkich rzeczach jednocześnie, więc jedno idzie na bok kosztem drugiego. Mimo to uważam, że rozwijanie swoich pasji, zainteresowań i jednocześnie samego siebie jest warte czasem kilku gorszych ocen w szkole”.

Hubertowi życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości w rozwijaniu pasji!

Skip to content