ŚWIĄTECZNA WIZYTA NASZYCH WOLONTARIUSZY W RADOCZY

          Dnia 07.12.2017 nasi wolontariusze wraz z  opiekunami Szkolnego Wolontariatu odwiedzili placówkę opiekuńczo-wychowawczą w Radoczy  z „paczkami Mikołajkowymi”. Dzięki zaangażowaniu i ofiarności uczniów naszej szkoły udało się przygotować 27 paczek  dla wszystkich podopiecznych. W paczkach znalazły się nie tylko słodycze,  ale również inne atrakcyjne produkty, między innymi kosmetyki zarówno dla dziewcząt, jak i dla chłopców.

         Nasi wolontariusze :  Andżelika Frączek, Karol Wajdzik, Filip Giżycki i Kamil Moskała, wykonali również kilka utworów świątecznych  dla młodzieży z Radoczy, dzięki którym na ich twarzach pojawił się szczery uśmiech;););)

         Dziękujemy wszystkim Uczniom Naszej Szkoły za pomoc w postaci zbiórki słodyczy czy datków finansowych  przy organizowaniu paczek.

        

         Cieszymy się, że CKZi U nr 2 w Wadowicach  potrafii dzielić się z innymi, kierując się mottem Jana Pawła II : „Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nieważne jest to, co się ma, ale czym dzieli się z innymi”                                              

                  Szkolny Wolontariat i Pani Psycholog         

 

 

Skip to content