PODWÓJNY SUKCES NA BIEŻNI SKAWY WADOWICE

18 kwietnia b.r., przy dość chłodnej, jak na tę porę roku, pogodzie- odbyły się na terenie stadionu Skawy Wadowice zawody powiatowe w drużynowo-indywidualnych biegach przełajowych. Trasa biegu przebiegała po części „korony” stadionu ze startem i metą na stadionie. Nasza szkoła wystawiła reprezentację zarówno dziewcząt jak i chłopców. Drużyna składała się z sześciu zawodników/zawodniczek z roczników 2006 i młodsi, a ich wyniki w przeliczeniu na punkty były sumowane. O kolejności miejsc decydowała największa liczba zdobytych punktów.
Trudny, przełajowy bieg był wyzwaniem nawet dla najlepszych biegaczy.

Nasi reprezentanci, zarówno w kategorii dziewcząt (Julia Kurdziel 1LPb, Wiktoria Pacułt 1LPb, Sandra Wandor 1LPb, Carmen Stanek 2LP,  Martyna Ptak 2TPI, Adrianna Pytel 3LA, Zuzanna Szarek 3LA) jak i chłopców (Ksawery Rybarczyk 1m, Filip Turek 1TS, Nikodem Cibor 2TE, Dawid Milewski 2TI, Artur Koczur 2TP, Michał Wróbel 2TP), zajęli w klasyfikacji generalnej wysoką 2 lokatę.

Gratulujemy zawodnikom i zawodniczkom, podziwiamy i cieszymy się, że jest w Was sportowy duch, który zachęca do aktywności fizycznej.

Skip to content