ŚWIĘTY Z PALETKĄ, CZYLI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

uczennice grają w tenisa

Cóż… tegoroczne Mikołajki nie obfitowały w śnieg. Z pewnością niejedna osoba pomyślała, że całoroczne dobre sprawowanie poszło na marne, skoro sanie z prezentami bez śniegu i tak nie pojadą. Jak zwykle jednak Święty okazał się niezawodny i dotarł do zasłużonych na czas. Zresztą- kominy też nie wszędzie są, a prezenty pojawiają się kpiąc z nowoczesnego budownictwa! Czyż nie? Miejmy tylko nadzieję, że gość z Laponii faktycznie o nikim nie zapomniał.

trzy pluszowe Mikołaje

Bez wątpienia pamiętał o uczniach „Mechanika”, gdyż 6 grudnia 2022 r. odbył się w naszej szkole XVII Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego.

Turniej od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczestników ze względu na jego towarzyski charakter i panującą atmosferę nadchodzących świąt.

Mecze rozgrywano systemem „do dwóch przegranych”, a swoje umiejętności sportowe z dziedziny tenisa stołowego sprawdzało 28 zawodników i 5 zawodniczek w grze pojedynczej. Jak zwykle emocji nie brakowało i byliśmy świadkami wielu ciekawych pojedynków, które wyłoniły następujących zwycięzców:

 

KAT. DZIEWCZĄT

1 miejsce Matylda Curzydło

2 miejsce Aleksandra Matuszyk

3 miejsce Anna Suchanek

 

KAT. CHŁOPCÓW

1 miejsce Oskar Jędrzejowski

2 miejsce Paweł Gałuszka

3 miejsce Patryk Górny

 

Zawodnicy z czołowych trzech miejsc na koniec zawodów otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy.

Już teraz pragniemy zaprosić wszystkich na XVIII Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego, który odbędzie się już…. za rok.

 

Skip to content