Konkurs o lekturach 2023

Serdecznie zachęcamy Państwa uczniów do udziału w ogólnopolskim konkursie o lekturach „Myślę, więc czytam – czytam, więc myślę 2023” organizowanym przez młodzież z Akademii Młodzieżowej działającej w ramach Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów w wieku 13-18 lat. Celem konkursu jest popularyzowanie wśród młodzieży szkolnej wiedzy o lekturach szkolnych. Poza tym zależy nam na promowaniu nietypowych i aktywnych form poznawania literatury.

• Konkurs polega na rozwiązaniu 4 zagadek dotyczących lektur szkolnych zawartych w krótkich filmach nagranych przez młodzież z Akademii Młodzieżowej.
• Filmy będą publikowane na funpage’u Akademii Młodzieżowej na Facebooku oraz na kanale Telewizji Akademii Młodzieżowej na Youtube codziennie. Pierwszy z nich pojawi się 17 października 2023 r. o godz. 20.00.,
ostatni 20 października 2023 r. o godz. 20.00.
• Wygrywa ten, kto w najkrótszym czasie dobrze rozwiąże wszystkie zagadki filmowe.
• Do wygrania są nagrody w postaci kart podarunkowych do wykorzystania na materiały edukacyjne w sklepach sieci Empik.

1. nagroda o wartości 400 zł
2. nagroda o wartości 300 zł
3. nagroda o wartości 200 zł
4-10. nagroda o wartości 50 zł

Proponowany przez nas konkurs to ciekawa propozycja dla Państwa uczniów. Zachęcamy, a jednocześnie prosimy o zachęcenie uczniów do wzięcia udziału w organizowanym przez nas konkursie.
Będziemy wdzięczni za okazaną pomoc.

Pełne informacje dostępne są na stronie internetowej konkursu:

akademiamlodziezowa.pl/literatura/

Regulamin_konkursu_Czytam_wiec_mysle_strona_www

Skip to content