Kamil Orkisz – finalistą etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Kamil Orkisz z klasy 4 naszego Technikum Budowlanego znalazł się w gronie 11 uczniów z okręgu małopolskiego, którzy zakwalifikowali się do centralnego finału XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. 

W czwartek 4 kwietnia 2024 r. w Sali Senackiej Politechniki Krakowskiej w budynku Wydziału Inżynierii Lądowej odbyło się uroczyste zakończenie etapu okręgowego oraz wręczenie nagród finalistom zawodów na tym szczeblu. Na uroczystości obecny był Rektor Politechniki Krakowskiej oraz Dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej. W trakcie uroczystości Kamilowi towarzyszyła Pani Wicedyrektor mgr Dorota Szemik i wychowawca Pan mgr Marcin Wójcik.

W uznaniu wykazanej wiedzy nasz finalista uzyskał oceny celujące z przedmiotów zawodowych w klasie czwartej, a także „indeks” wyższej uczelni. Oczywiście musi jeszcze zdać maturę. Oprócz tego otrzymał cenne nagrody rzeczowe: smartfon, sprzęt sportowy i książki z dziedziny budownictwa.

Za tydzień zawody centralne OWiUB w Bydgoszczy, Kamilowi gratulujemy osiągniętych już wyników i życzymy udanego startu w III etapie.

 

Skip to content