Osiągnięcia uczniów
2018/2019
2018/2019
Imię i nazwisko ucznia | Nazwa konkursu (olimpiady) | Osiągnięcie, uzyskany tytuł |
---|---|---|
Weronika Kotecka 3KMF wraz ze swoją modelką Natalią Sadłoń 3KMF | Powiatowy Konkurs fryzjerski w kategorii "Fryzura na bal z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości" | 3 miejsce |
Rafał Stuglik 4dTB Józef Wróbel 4dTB Kamil Byrski 1TEL |
Finał XII Konkursu Krajoznawczego „Znam Powiat Wadowicki” | Drużynowo 2 miejsce |
Drużynowo | Turniej strzelecki z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości | 3. 1 drużyna III LP 376pkt. 4. 2 drużyna II LP 321pkt. 5. 1 drużyna I LP 318pkt. 6. 1 drużyna II LP 312pkt. 7. 2 drużyna I LP 268pkt. 8. 2 drużyna III LP |
Indywidualnie: Damian Wcisło | Turniej strzelecki z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości | 3 miejsce - 1 drużyna ILP |
X Powiatowe Zawody w Udzielaniu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla szkół ponadgimnazjalnych powiatu wadowickiego | 4 miejsce | |
Oskar Nieciak 4TI Gabriel Mlost 3C Łukasz Żak 4C Piotr Wątroba 3C Iwona Mielczarska 2C |
Szkolny etap Turnieju Szachowego | Szczebel powiatowy |
Konrad Mika, Karol Mydlarz, Konrad Frączek, Kacper Szczygieł | Powiatowy Turniej Trójek Siatkarskich chłopców szkół ponadgimnazjalnych | 2 miejsce |
Podziękowania dla młodzieży za bezinteresowną pomoc | Czek w wysokości 2000 złotych za I miejsca w Ogólnopolskiej Kampanii Drugie Życie | |
Zemła Sylwia 2TIA Filek Konrad 2TIB Gustof Kamil 3TELE Góra Dominik 3TELE |
Międzynarodowy Konkurs GENIUS LOGICUS 2017/2018 r. | Międzynarodowy mistrz rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek.
Certyfikat mistrza rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek otrzymał Piekarczyk Mateusz 2TIB, który rozwiązał test w 90 % |
Tomasz Ficek 2TIE Łukasz Brańka 2TIA |
Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości – Warszawa 2018 za projekt: "Komunikator konwergencyjny szyfrowanego przesyłu danych" | 4 miejsce, tytuł finalisty olimpiady, wyróżnienie |
Uczennice 1 klasy Liceum Policyjnego | Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości | 2 miejsce |
Tomasz Ficek 2TIE Łukasz Brańka 2TIA |
Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości, kategoria: usprawnienie softwarowo – techniczne | 1 miejsce, tytuł Laureata Olimpiady |
Tomasz Ficek 2TIE Łukasz Brańka 2TIA |
Małopolski Konkurs Własnych Prac Technicznych – Kraków 2018 | Informatyka na rok szkolny 2017/2018 - 2 miejsce |
Krzysztof Obłonczek III TI | XIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej | Wyróżnienie |
Gabriela Wiktor | DWUBÓJ STRZELECKI DZIEWCZĄT | I drużyna klasy 2LP CKZiU nr 2 w Wadowicach - 1 miejsce |
Anna Dobisz | DWUBÓJ STRZELECKI DZIEWCZĄT | I drużyna klasy 2LP CKZiU nr 2 w Wadowicach - 2 miejsce |
Marcin Potoczny | VI Ogólnopolski Konkurs dla Techników Technologii Drewna i Stolarzy | Konkurs „Sprawny w Zawodzie Parkieciarz” - 1 miejsce |
Marcin Potoczny | VI Ogólnopolski Konkurs dla Techników Technologii Drewna i Stolarzy | Tytuł „SPRAWNEGO W ZAWODZIE” |
Jakub Kopyto III Ts | VI Mistrzostwa szkół ponadgimnazjalnych w narciarstwie alpejskim | WICEMISTRZ POWIATU |
Patrycja Pochopień II LP Konrad Filek II TIB |
XXXIII OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ | 1 miejsce ex aequo |
Gabriela Wiktor II LP Mateusz Flaka II L |
XXXIII OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ | 2 miejsce ex aequo |
Krzysztof Obłonczek III TIA |
II edycja Ogólnopolskiego Konkursu „MISTRZOSTWA SZARADZIARSKIE – ZADANIA LOGICZNE” | 1 miejsce w Polsce |
Kacper Skoczylas TIA |
II edycja Ogólnopolskiego Konkursu „MISTRZOSTWA SZARADZIARSKIE – ZADANIA LOGICZNE” | 2 miejsce w Polsce |
Piotr Jankowicz II LP |
II edycja Ogólnopolskiego Konkursu „MISTRZOSTWA SZARADZIARSKIE – ZADANIA LOGICZNE” | 3 miejsce w Polsce |
Norbert Ożóg II LP | II edycja Ogólnopolskiego Konkursu „MISTRZOSTWA SZARADZIARSKIE – ZADANIA LOGICZNE” | 3 miejsce w Polsce |
Tomasz Orzechowski II Tc | II edycja Ogólnopolskiego Konkursu „MISTRZOSTWA SZARADZIARSKIE – ZADANIA LOGICZNE” | 3 miejsce w Polsce |
Dominik Kowalski IV TELE | II edycja Ogólnopolskiego Konkursu „MISTRZOSTWA SZARADZIARSKIE – ZADANIA LOGICZNE” | 3 miejsce w Polsce |