Nasze osiągnięcia

Osiągnięcia uczniów
2016/2017
Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu (olimpiady) Osiągnięcie, uzyskany tytuł
Dawid Foryś Technik Absolwent 2016  3 miejsce
Arkadiusz Mrowiec Stypendysta Prezesa Rady Ministrów 
Jakub Burzyński    Stypendysta Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej.
Olimpiada Wiedzy Elektrycznej
i Elektronicznej UROELEKTRA
1. miejsce w grupie elektrycznej
Stypendysta SapereAuso
Super Technik Absolwent 2017 
Międzynarodowe TargiEnergetics, XVIII Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka Stypendysta
Arkadiusz Baster,
Krzysztof Obłonczek 
Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości Finaliści Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości, 6.miejsce w Polsce
Małopolski Konkurs Własnych Prac Technicznych – Kraków 2017. 2. miejsce w województwie małopolskim w kategorii: Informatyka 
Dawid Foryś Ogólnopolski Konkurs o Nagrodę i Dyplom Prezesa Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich (SIMP) 3. miejsce
Igor Leszczyński Międzynarodowy Konkurs Matematyczny PANGEA Tytuł Finalisty
Konrad Filek Matematyczne Preteksty Tytuł Finalisty II etapu
Jakub Burzyński Matematyka w Technice dla Technika Tytuł Laureata
Łukasz Serwin Matematyka w Technice dla Technika Tytuł Finalisty
Konkurs Wiedzy Informatycznej i Turystycznej 2. miejsce
Mateusz Nowak Matematyka w Technice dla Technika Tytuł Wyróżnionego Finalisty
Konkurs Wiedzy Informatycznej i Turystycznej 3. miejsce
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny Wyróżnienie
Marcin Stanek,
Marcin Worytko,
Adrian Radoń
Powiatowy Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny 1 miejsce 
Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny 8 miejsce
Olimpiada Techniki Samochodowej Dyplom za uczestnictwo w etapie półfinałowym
Jakub Burzyński Konkurs Elektron wyróżnienie
Sebastian Koczur 4 miejsce
Krzysztof Obłonczek,
Jakub Millan,
Jakub Burzyński
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej Finaliści eliminacji II stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w kategoriach: elektrycznej, elektronicznej i informatycznej
Jakub Burzyński,
Kacper Kowalczyk,
Paweł Wójtowicz
Turniej Maszyn Wiatrowych 5 miejsce
Patryk Kubas,
Kacper
Kowalczyk,
Jakub Burzyński
Konkurs Unii Europejskiej dla Młodych Naukowców Dyplom za najlepszą prezentację pracy
Anna Dobisz Turniej Strzelecki Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Region Wadowice  1 miejsce
Anna Dobisz,
Gabriela Wiktor,
Norbert Ożóg,
Marek Babik
Turniej Strzelecki Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Region Wadowice 4 miejsce
Justyna Malisiewicz Konkurs o Puchar Fryzjerski w Skoczowie 2 miejsce
Jakub Kopyto  Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Narciarstwie Alpejskim 1 miejsce
Finał Wojewódzki Mistrzostw Szkół Ponadgimnazjalnych w Narciarstwie Alpejskim 9 miejsce
Arkadiusz Baster,
Adrian Wądrzyk,
Oskar Nieciak,
Nadia Szatan
Licealiada w szachach drużynowych 2 miejsce
Łukasz Grudowski,
Miłosz Gurdek,
Paweł Wójtowicz,
Adrian Surma,
Konrad Frączek,
Tomasz Jordan,
Mateusz Makówka,
Konrad Mika,
Michał Olszewski,
Dawid Stawowy
Licealiada w siatkówce chłopców 3 miejsce
Adrian Boczoń,
Paweł Gniadek,
Jakub Kraus
Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego 2 miejsce
Aleksandra Ochman,
Daria Gąsiorowska,
Arkadiusz Mrowiec,
Jakub Burzyński,
Łukasz Zdrada
Powiatowy Turniej Szkół 2 miejsce
  Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych 2 miejsce
  Turniej Powiatowy w Koszykówce Chłopców 2 miejsce
Barbara Balon Olimpiada Zdrowego Stylu Życia (etap rejonowy) 2 miejsce
Sebastian Koczur,
Filip Jucha,
Szymon Polański,
Karol Kondak
Powiatowe Zawody w Udzielaniu Pierwszej Pomocy  4 miejsce
Patrycja Pochopień,
Karolina Michalska,
Tomasz Polak,
Karol Kondak
Ogólnopolski Turniej Klas Mundurowych  
     

Strona główna