Osiągnięcia uczniów
2016/2017
2016/2017
Imię i nazwisko ucznia | Nazwa konkursu (olimpiady) | Osiągnięcie, uzyskany tytuł |
---|---|---|
Dawid Foryś | Technik Absolwent 2016 | 3 miejsce |
Arkadiusz Mrowiec | Stypendysta Prezesa Rady Ministrów | |
Jakub Burzyński | Stypendysta Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej. |
|
Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej UROELEKTRA |
1. miejsce w grupie elektrycznej |
|
Stypendysta SapereAuso | ||
Super Technik Absolwent 2017 | ||
Międzynarodowe TargiEnergetics, XVIII Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka | Stypendysta | |
Arkadiusz Baster, Krzysztof Obłonczek |
Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości | Finaliści Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości, 6.miejsce w Polsce |
Małopolski Konkurs Własnych Prac Technicznych – Kraków 2017. | 2. miejsce w województwie małopolskim w kategorii: Informatyka |
|
Dawid Foryś | Ogólnopolski Konkurs o Nagrodę i Dyplom Prezesa Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich (SIMP) | 3. miejsce |
Igor Leszczyński | Międzynarodowy Konkurs Matematyczny PANGEA | Tytuł Finalisty |
Konrad Filek | Matematyczne Preteksty | Tytuł Finalisty II etapu |
Jakub Burzyński | Matematyka w Technice dla Technika | Tytuł Laureata |
Łukasz Serwin | Matematyka w Technice dla Technika | Tytuł Finalisty |
Konkurs Wiedzy Informatycznej i Turystycznej | 2. miejsce | |
Mateusz Nowak | Matematyka w Technice dla Technika | Tytuł Wyróżnionego Finalisty |
Konkurs Wiedzy Informatycznej i Turystycznej | 3. miejsce | |
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny | Wyróżnienie | |
Marcin Stanek, Marcin Worytko, Adrian Radoń |
Powiatowy Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny | 1 miejsce |
Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny | 8 miejsce | |
Olimpiada Techniki Samochodowej | Dyplom za uczestnictwo w etapie półfinałowym | |
Jakub Burzyński | Konkurs Elektron | wyróżnienie |
Sebastian Koczur | 4 miejsce | |
Krzysztof Obłonczek, Jakub Millan, Jakub Burzyński |
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej | Finaliści eliminacji II stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w kategoriach: elektrycznej, elektronicznej i informatycznej |
Jakub Burzyński, Kacper Kowalczyk, Paweł Wójtowicz |
Turniej Maszyn Wiatrowych | 5 miejsce |
Patryk Kubas, Kacper Kowalczyk, Jakub Burzyński |
Konkurs Unii Europejskiej dla Młodych Naukowców | Dyplom za najlepszą prezentację pracy |
Anna Dobisz | Turniej Strzelecki Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Region Wadowice | 1 miejsce |
Anna Dobisz, Gabriela Wiktor, Norbert Ożóg, Marek Babik |
Turniej Strzelecki Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Region Wadowice | 4 miejsce |
Justyna Malisiewicz | Konkurs o Puchar Fryzjerski w Skoczowie | 2 miejsce |
Jakub Kopyto | Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Narciarstwie Alpejskim | 1 miejsce |
Finał Wojewódzki Mistrzostw Szkół Ponadgimnazjalnych w Narciarstwie Alpejskim | 9 miejsce | |
Arkadiusz Baster, Adrian Wądrzyk, Oskar Nieciak, Nadia Szatan |
Licealiada w szachach drużynowych | 2 miejsce |
Łukasz Grudowski, Miłosz Gurdek, Paweł Wójtowicz, Adrian Surma, Konrad Frączek, Tomasz Jordan, Mateusz Makówka, Konrad Mika, Michał Olszewski, Dawid Stawowy |
Licealiada w siatkówce chłopców | 3 miejsce |
Adrian Boczoń, Paweł Gniadek, Jakub Kraus |
Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego | 2 miejsce |
Aleksandra Ochman, Daria Gąsiorowska, Arkadiusz Mrowiec, Jakub Burzyński, Łukasz Zdrada |
Powiatowy Turniej Szkół | 2 miejsce |
Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych | 2 miejsce | |
Turniej Powiatowy w Koszykówce Chłopców | 2 miejsce | |
Barbara Balon | Olimpiada Zdrowego Stylu Życia (etap rejonowy) | 2 miejsce |
Sebastian Koczur, Filip Jucha, Szymon Polański, Karol Kondak |
Powiatowe Zawody w Udzielaniu Pierwszej Pomocy | 4 miejsce |
Patrycja Pochopień, Karolina Michalska, Tomasz Polak, Karol Kondak |
Ogólnopolski Turniej Klas Mundurowych | |