ZŁOTY PROGRAMISTA

Jan Mamoń, uczeń klasy 4 Technikum Programistycznego został laureatem w dziedzinie informatyki XI edycji konkursu organizowanego przez Politechnikę Krakowską ”O Złoty Indeks PK”.

Ogólnopolski konkurs „O Złoty Indeks PK” to przedsięwzięcie, które na stałe wpisało się do kalendarza wydarzeń organizowanych przez Politechnikę Krakowską, a dedykowanych głównie uczniom szkół średnich.

Konkurs rozegrano w pięciu dyscyplinach: matematyce, chemii, informatyce, predyspozycjach architektonicznych oraz elektrotechnice i automatyce.

Laureaci konkursu „O Złoty Indeks PK” odwiedzili uczelnię 17 kwietnia br. i odebrali pamiątkowe dyplomy, a przy okazji skorzystali z atrakcji Dnia Otwartego Politechniki Krakowskiej.

Z najlepszymi uczestnikami spotkali się w Pawilonie Konferencyjno-Wystawowym „Kotłownia” na kampusie głównym Politechniki przy ul. Warszawskiej 24 rektor prof. dr hab. inż. Andrzej Szarata i prorektor ds. studenckich dr inż. Marek Bauer. W spotkaniu udział wzięli też przedstawiciele wydziałów uczelni oraz członkowie Komisji Konkursowej.