To był absolutny popis charakteru, umiejętności i sportowej pasji! Reprezentacja Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach wywalczyła wczoraj tytuł Mistrza Powiatu w piłce nożnej chłopców! Turniej stał na niezwykle wysokim poziomie, a nasi uczniowie rozegrali genialne zawody, przechodząc przez całe rozgrywki jak burza.
Dominacja w grupie
Wynik losowania sprawił, że trafiliśmy do niezwykle wymagającej grupy A. Nasi chłopcy nie pozostawili jednak złudzeń rywalom i wyszli z grupy z pierwszego miejsca, zdobywając komplet punktów:
CKZiU nr 2 – I LO w Wadowicach 3:1 🎯
CKZiU nr 2 – CKZiU nr 1 w Wadowicach 2:1 🎯
CKZiU nr 2 – ZSiPO Kalwaria Zebrzydowska 1:0 🎯
Droga po złoto: Półfinał i wielki finał
W pełnym emocji półfinale zmierzyliśmy się z drużyną ZDZ Andrychów. Po twardej i konsekwentnej grze wygraliśmy 1:0, co dało nam przepustkę do wielkiego finału.
Tam los ponownie skrzyżował nasze drogi z CKZiU nr 1 w Wadowicach. Finałowe starcie dostarczyło kibicom ogromnych emocji, ale to reprezentanci „Gorzenia” zachowali więcej zimnej krwi, wygrywając 2:1 i wznosząc w górę puchar za Mistrzostwo Powiatu 🏆
Skład Mistrzów Powiatu
Sukces ten to zasługa równej, zdeterminowanej gry całego zespołu. Naszą szkołę dumnie reprezentowali:
Michał Michalski, Kacper Mydlarz, Jakub Szczepaniak, Dominik Stopa, Michał Wróbel, Nikodem Cibor, Filip Turek, Wiktor Nowak, Ksawery Rybarczyk, Tomasz Piwowarczyk, Julian Tłomak oraz Igor Krawczyk.
Opiekunem i trenerem złotej ekipy był nauczyciel wychowania fizycznego, pan Kamil Kuzia.
Wielkie gratulacje dla całej drużyny za walkę do ostatniego gwizdka i godne reprezentowanie barw CKZiU nr 2. Panowie, jesteśmy z Was ogromnie dumni!

