ZAWODY STRZELECKIE LOK JUNIORÓW I JUNIORÓW MŁODSZYCH W STRZELANIACH Z BRONI PNEUMATYCZNEJ

zawodnicy strzelają

W dniach 13-15 marca 2023 roku Zarząd Powiatowy LOK w Suchej Beskidzkiej był organizatorem eliminacji do OTWARTYCH MAŁOPOLSKO-ŚWIĘTOKRZYSKICH REGIONALNYCH ZAWODÓW STRZELECKICH LOK JUNIORÓW I JUNIORÓW MŁODSZYCH  W STRZELANIACH Z BRONI PNEUMATYCZNEJ .

 Zawody odbywały się na strzelnicy LO im. Marii Skłodowskiej – Curie w Suchej Beskidzkiej.  Udział w zawodach wzięły szkoły średnie z powiatu suskiego i wadowickiego : LO im. Marii Skłodowskiej – Curie Sucha Beskidzka , ZSiPO im M.Kopernika Kalwaria Zebrzydowska, ZS im W. Goetla w Suchej Beskidzkiej, Centrum Kształcenia Zawodowego nr 2 w Wadowicach, ZS. im. W Witosa w Suchej Beskidzkiej, CKZiU w Andrychowie,  ZS im. H Kołłątaja w Jordanowie, ZS im. ks. Dańkowskiego w Jordanowie .

Nasza szkoła była reprezentowana przez uczniów : Angelika PRYMULA 2LP, Julia RYCHEL 2 LP , Carmen STANEK 1LP , Kinga WODERSKA 1LP,  Kamil DROBNY 2 LP , Bartosz PIETRZYKOWSKI 2 LP. Wszyscy startowali w konkurencji Kpn 50 ( karabinek pneumatyczny ) w kategorii „ JUNIORKA MŁODSZA „,  „JUNIOR MŁODSZY „ .

Wśród chłopców 1  miejsce ( na 12 zawodników ) zajął w swojej kategorii wiekowej Kamil DROBNY wyprzedzając drugiego na liście zawodnika o prawie CZTERDZIEŚCI punktów. Nasze dziewczęta również wypadły bardzo dobrze, na 19 zawodniczek: 3 miejsce – Angelika PRYMULA, 4 miejsce – Kinga WODERSKA, 5 miejsce – Julia RYCHEL. Tu walka była bardziej zacięta. Angelikę od pierwszego miejsca dzieliło 5 punktów, a od drugiego tylko 2. Jej koleżanki również były tuż za nią.

 Gratulujemy zawodniczkom i zawodnikom,  czekamy na wyniki całych eliminacji z dwóch województw życząc awansu do finału.

Andrzej Cholewa

 

Skip to content