XIV Powiatowe Obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych

Dzieci uczestniczą w zabawie mikołajkowej

2 grudnia 2019 roku w kaplicy przy kościele pod wezwaniem świętego Piotra Apostoła w Wadowicach odbyły się XIV Powiatowe Obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.
Gospodarzem wydarzenia był Zespół Szkół Specjalnych w Wadowicach.

Obchody rozpoczęły się uroczystą mszą świętą. W trakcie części artystycznej można było podziwiać występy podopiecznych Zespołu Szkół Specjalnych w Wadowicach, którzy zaprezentowali spektakl o św. Mikołaju. Uczestnicy spotkania mogli również obejrzeć pokaz barmański. Po zakończeniu uroczystości przyszedł czas na słodką przekąskę, tańce i liczne zabawy.

Oczywiście w tym wyjątkowym dniu nie mogło zabraknąć naszych wolontariuszek (Aleksandry Grabowskiej, Patrycji Jankowicz, Pauliny Bobuli, Moniki Szuster, Karoliny Stuglik z klasy III LP oraz Agnieszki Suchan z kl. I mf), które swoją obecnością i pozytywną energią zachęcały
te wyjątkowe dzieciaki do świetnej zabawy.

Dziewczyny przygotowały również dla wszystkich uczestników upominki w postaci „gniotków”, które spełniają zarówno funkcję rozrywkową jak i rehabilitacyjną.

Dziękujemy dziewczynom i zachęcamy wszystkich chętnych do współpracy.

                                                                                                      Szkolny Wolontariat

Dzieci uczestniczą w zabawie Dzieci uczestniczą w zabawie z wolontariuszamiSpektakl w wykonaniu uczniów szkoły specjalnejSpektakl w wykonaniu uczniów szkoły specjalnejuczniowie szkoły specjalnej uczestniczą w zabawiewolontariusze prowadzą zabawę dla uczniów szkoły specjalnej

Skip to content