Wesołych Świąt!

         Gdy  tylko w grudniu  zaczynają opadać kartki z kalendarza, wszędzie  przybywa kolorowych dekoracji : aniołków, Mikołajów, reniferów ,łańcuchów , bombek i oczywiście efektownych iluminacji.   Pełno ich w galeriach handlowych, restauracjach, urzędach, sklepach no i oczywiście na ulicach. Wszystko wokół przypomina nam, że zbliżają się te najbardziej wyczekiwane Święta Bożego Narodzenia. Odczuwamy już tę niezwykłą atmosferę i  nie możemy się doczekać, kiedy zasiądziemy w rodzinnym gronie, by złożyć sobie życzenia oraz zaśpiewać piękne, polskie  kolędy.

Lista życzeń , które co roku sobie składamy jest podobna. Na pierwszym miejscu jest oczywiście zdrowie, bo ono jest bezcenną wartością, bez której żadne inne plany i zamierzenia nie zostaną zrealizowane. Nie zapominamy również o zadowoleniu z rodziny, sukcesach w szkole czy w pracy oraz spełnieniu najskrytszych marzeń. Jedno jest pewne – jeżeli takie słowa wypowiadane są szczerze, na pewno się spełnią.

Z okazji tych najbardziej rodzinnych i ciepłych Świąt, redakcja szkolnej strony internetowej składa Dyrekcji, nauczycielom , pracownikom administracyjnym i całej społeczności CKZiU nr 2 w Wadowicach najserdeczniejsze życzenia Bożonarodzeniowe. Niech przebiegną one w miłej atmosferze, a pod choinką nie zabraknie wymarzonych prezentów. I pamiętajmy, że musimy zadbać o to, by wzajemna życzliwość towarzyszyła nam cały rok, nie tylko z okazji Świąt.

Skip to content