W miniony czwartek reprezentacja CKZiU nr 2 w Wadowicach wzięła udział w Mistrzostwach Małopolski Szkół Średnich, organizowanych przez Małopolską Uczelnię Państwową im. rtm. Witolda Pileckiego. To był dzień pełen sportowych emocji, zaciętej rywalizacji i świetnej integracji z rówieśnikami
Jak nam poszło?
W turnieju wystartowało 8 szkół. W fazie grupowej pokazaliśmy charakter, notując:
✅ Zwycięstwo
🤝 Remis
❌ Porażkę
Ten bilans dał nam 2. miejsce w grupie i przepustkę do walki o podium!
Mały finał
W meczu o III miejsce zmierzyliśmy się z ZSiPO w Kalwarii Zebrzydowskiej. Mimo mocnego początku i kilku wypracowanych okazji, zabrakło nam nieco skuteczności w wykończeniu akcji. Końcówka należała do rywali, którzy ostatecznie przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
Ostatecznie zajmujemy IV miejsce w turnieju !
Warto podkreślić, że nasza ekipa była jedną z najmłodszych drużyn turnieju. Zebrane doświadczenie to nasz największy kapitał na przyszłość
Gratulujemy naszym zawodnikom sportowej postawy i dziękujemy za godne reprezentowanie „Gorzenia”




