Walczyliśmy do końca! Mistrzostwa Małopolski Szkół Średnich za nami

W miniony czwartek reprezentacja CKZiU nr 2 w Wadowicach wzięła udział w Mistrzostwach Małopolski Szkół Średnich, organizowanych przez Małopolską Uczelnię Państwową im. rtm. Witolda Pileckiego. To był dzień pełen sportowych emocji, zaciętej rywalizacji i świetnej integracji z rówieśnikami 
Jak nam poszło? 
W turnieju wystartowało 8 szkół. W fazie grupowej pokazaliśmy charakter, notując:
✅ Zwycięstwo
🤝 Remis
❌ Porażkę
Ten bilans dał nam 2. miejsce w grupie i przepustkę do walki o podium!

Mały finał 
W meczu o III miejsce zmierzyliśmy się z ZSiPO w Kalwarii Zebrzydowskiej. Mimo mocnego początku i kilku wypracowanych okazji, zabrakło nam nieco skuteczności w wykończeniu akcji. Końcówka należała do rywali, którzy ostatecznie przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
Ostatecznie zajmujemy IV miejsce w turnieju !

Warto podkreślić, że nasza ekipa była jedną z najmłodszych drużyn turnieju. Zebrane doświadczenie to nasz największy kapitał na przyszłość 

Gratulujemy naszym zawodnikom sportowej postawy i dziękujemy za godne reprezentowanie „Gorzenia”

Uczniowie CKZiU nr 2 podczas Mistrzostw Małopolski Szkół ŚrednichUczniowie CKZiU nr 2 podczas Mistrzostw Małopolski Szkół ŚrednichUczniowie CKZiU nr 2 podczas Mistrzostw Małopolski Szkół ŚrednichUczniowie CKZiU nr 2 podczas Mistrzostw Małopolski Szkół Średnich Uczniowie CKZiU nr 2 podczas Mistrzostw Małopolski Szkół Średnich     Uczniowie CKZiU nr 2 podczas Mistrzostw Małopolski Szkół Średnich Uczniowie CKZiU nr 2 podczas Mistrzostw Małopolski Szkół Średnich Uczniowie CKZiU nr 2 podczas Mistrzostw Małopolski Szkół Średnich Uczniowie CKZiU nr 2 podczas Mistrzostw Małopolski Szkół Średnich Uczniowie CKZiU nr 2 podczas Mistrzostw Małopolski Szkół Średnich Uczniowie CKZiU nr 2 podczas Mistrzostw Małopolski Szkół Średnich Uczniowie CKZiU nr 2 podczas Mistrzostw Małopolski Szkół Średnich