Walczyli o każdy kilogram! CKZiU nr 2 na zawodach „Ekonom Strong Power Day”

Dziś reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w corocznych zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc – Ekonom Strong Power Day. Był to dzień pełen sportowych emocji, potu i prawdziwej walki z ciężarami.
Choć tym razem wracamy bez pucharów i indywidualnych wyróżnień, jesteśmy dumni z postawy naszych zawodników. Sport to nie tylko zwycięstwa, ale przede wszystkim charakter, dyscyplina i odwaga, by stanąć w szranki z najlepszymi. Nasi uczniowie dali z siebie wszystko, walcząc o każdy dodatkowy kilogram na sztandze!
Barwy „Gorzenia” reprezentowali:
🔹 Wojciech Jurczak
🔹 Patryk Serwin
🔹 Mikołaj Grabowski
🔹 Bartosz Mikołajek
🔹 Nikodem Sajdak

Opiekunem naszych siłaczy był nauczyciel wychowania fizycznego – Pan Kamil Kuzia.

Dziękujemy chłopakom za godne reprezentowanie szkoły i sportową postawę. Wyciągamy wnioski, trenujemy dalej i wracamy silniejsi za rok!