UWAGA!!! EKO AKCJA!

plakat informujący o akcji

 

Przyłączamy się do konkursu organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Wadowicach „EKO AKCJA- ZBIÓRKA MAKULATURY”! Konkurs/akcja dla szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu wadowickiego realizowana jest w ramach programu LIFE IP EKOMAŁOPOLSKA „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego” 

W dniach od 19 do 26 września na terenie obu placówek CKZiU nr 2 w Wadowicach (przy Zegadłowicza 36 i ul. Słowackiego 4) będzie można składować w specjalnych kontenerach *niepotrzebne lub zniszczone wyroby papiernicze. W konkursie biorą udział szkoły ponadpodstawowe z terenu powiatu wadowickiego. Zdrowa rywalizacja i szczytny cel – START!!!

* Makulaturaniepotrzebne lub zniszczone wyroby papiernicze, nadające się bezpośrednio do wtórnego wykorzystania w innych celach niż były przeznaczone pierwotnie lub nadające się jako jeden  surowców do produkcji nowego papieru.

 

Na szkoły, które zbiorą największą ilość makulatury czekają nagrody. Klasy i uczniowie szczególnie zaangażowani w akcję również na terenie szkoły zostaną odpowiednio docenieni 

BĄDŹMY EKO!

plakat informujący o akcji

 

Opiekunowie szkolnego wolontariatu

S. J.

 

Skip to content