Sztafetowe biegi przełajowe

4 października na stadionie Skawy Wadowice odbyły się zawody biegowe dla szkół średnich, gimnazjalnych i podstawowych z terenu Powiatu Wadowickiego. Jak co roku, impreza ta otwarła sportowy rok szkolny w placówkach oświatowych całego powiatu.

Impreza rozpoczęła się od biegów sztafetowych dla dziewcząt, które miały do pokonania dystans 10x1000m. Nasza szkolna reprezentacja zajęła piąte miejsce.

Po dziewczynach przyszedł czas na chłopców, ci startowali na dystansie 10x1500m. Rywalizacja była bardzo zacięta a nasi panowie walczyli z ekipą KEN Kalwaria o trzecie miejce do samego końca i  dopiero na ostatniej zmianie udało im się uzyskać wystarczającą przewagę na „dowiezienie” tego medalowego miejsca do mety

W składzie reprezentacji kobiet znalazły się: Edyta Prętkowska, Patrycja Kachnic, Karolina Michalska, Paulina Korzeniowska, Patrycja Kądzioła, Anna Rokowska, Karolina Mrowiec, Justyna Brzezińska, Julianna Kobiałka i Aleksandra Palichleb.

W składzie reprezentacji mężczyzn znaleźli się:  Arkadiusz Wicher, Patryk Sporysz, Łukasz Zajda, Karol Kondak, Patryk Dzidek, Bartłomiej Walczak, Konrad Kaźmierczak, Mikołaj Kozieł, Szymon Cholewa, Daniel Mleczko.

Obu naszym sztafetom serdecznie GRATULUJEMY.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content