Szkolny turniej tenisa stołowego

W poniedziałek 13 listopada został rozegrany w naszej szkole Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego. Turniej był skierowany do młodzieży naszej placówki oraz uczniów z placówki znajdującej się przy ul. Słowackiego.

Spotkanie rozpoczęło się powitaniem wszystkich na sali, wyjaśnieniem celu jakiemu jest poświecony, przedstawieniem systemu rozgrywek i ogłoszono otwarcie imprezy sportowej. Rozpoczęcie turnieju poprzedziło losowanie, które zadecydowało także o kolejności rozgrywek w poszczególnych kategoriach.Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji 4 stoły, przy których zaangażowano 4 sędziów. Wraz z nauczycielami wf czuwali oni nad prawidłowym przebiegiem zawodów. W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju, a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom.Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników, co bardzo cieszyło organizatorów, oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.

Wśród dziewcząt najlepsza okazała się zawodniczka Patrycja Kutek, a w następnej kolejności Kinga Bartel i Weronika Dubel – wszystkie z klasy II Liceum Policyjnego. W kategorii chłopców zwyciężył Mateusz Piekarczyk z kl. II Tib, drugie miejsce zajął Adrian Boczoń z kl. III mpr, a trzecie Paweł Gniadek z kl. II TiE.Ww uczniowie będą reprezentować naszą szkołę podczas Powiatowego Turnieju Tenisa Stołowego rozgrywanego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego Młodzieży.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego i mamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tego rodzaju wydarzeniami.

Skip to content