Szkolenie zawodowe klasy 2TB

uczeń muruje

W dniu 13 kwietnia uczestniczyliśmy  w szkoleniu budowlanym. Poprowadził je dla nas   pan Grzegorz Hellak – doradca serwisowy firmy Xella.

Szkolenie składało się z dwóch części. Podczas prezentacji  poznaliśmy produkowane przez Xellę materiały z betonu komórkowego, silikatów i innowacyjny materiał, multipor. Zostały nam przedstawione możliwości wykorzystania produktów, spektakularne realizacje z wykorzystaniem produktów Xelli, a także narzędzia systemowe i nowe technologie wznoszenia budynków z Ytonga i Silki.

W części praktycznej dostaliśmy szansę, aby pod okiem eksperta, przy użyciu materiałów i narzędzi systemowych Ytong wymurować fragment ściany z bloczków betonu komórkowego.

Szkolenie bardzo nam się podobało. Szczególnie część praktyczna. Duże wrażenie zrobiła na nas wiedza i doświadczenie prowadzącego szkolenie, a także sposób, w jaki to przekazywał. Potrafił ośmielić i zachęcić każdego z uczniów do ćwiczeń . Przekazał nam też wiele fachowych, przydatnych informacji z zakresu robót murarskich.

Oliwier Master, Jan Szafran, Kacper Studnicki

Skip to content