Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

 W związku z trwającą pandemią COVID 19 uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się w dniu 01.09.2021r. (środa) według następującego harmonogramu:

Dla klas pierwszych rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w dwóch turach w budynku przy ul. Zegadłowicza 36 na sali gimnastycznej, gdzie uczniowie spotkają się z wychowawcami  i dyrektorem szkoły a później przejdą do n/w sal na spotkanie z wychowawcami.

godzina 9.00

 Klasa                                                                                                Wychowawca                        Sala

I LP (liceum policyjne)                                                       mgr Marek Babik                              21

I LA (liceum architektoniczne)                                           mgr Dorota Bosak-Żeglińska          20

I M (mechanik pojazdów samochodowych)                       mgr inż. Robert Brańka                   30

I WZ (elektromechanik poj. sam., elektryk, fryzjer, monter zabudowy i robót wykończeniowych,
monter sieci i instalacji sanitarnych, kierowca mechanik, monter izolacji budowlanych,
operator obrabiarek skrawających, betoniarz zbrojarz) mgr Katarzyna Studnicka                      33

                                                                                          

godzina 10.30

I TE(technik elektronik)                                                      mgr Bożena Różycka                      19

I TS(technik pojazdów samochodowych)                          mgr Anna Kozak-Nitwinko               22

I TI(technik informatyk)                                                      mgr Jolanta Zaręba                          34

I TBI(technik budownictwa + technik informatyk)              mgr Renata Załuska                         32

 

Dla pozostałych klas rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się według poniższego podziału:

  1. Zegadłowicza 36 godz. 9.00

– II TI                                     mgr Bogusława Wiercimak                           6         

– II TS                                    mgr Katarzyna Wróbel                                  17       

– II TE                                    mgr Wojciech Tentszert                                18

– II TP                                    mgr Marlena Teluk                                        19

– II TBe / TB                          mgr Wiesław Gębczyk                                  J 9

– II MK                                  mgr Aurelia Fila                                             31

– II WZ                                   mgr Marek Kania                                          22

– III Ts4                                          mgr Wioletta Głuszek                                  J 11

– III TS5                                  mgr Elżbieta Kraus                                        34

– III Te4                                           mgr Stanisław Bogusz                                J 10

– III TE5                                   mgr Celina Guzdek                                        4

– III ia4                                        mgr Iwona Koźbiał                                        29

IVTIb                                mgr Beata Bieńkowska                                    J 8

  1. Zegadłowicza 36 godzina 10.30 

– III Ia5                                        mgr Magdalena Juszkiewicz                          28

– III ib4                                         mgr Grzegorz Pacut                                       6

– III Ib5                                      mgr Renata Bielecka                                     29

– IV Tia                                     mgr Kazimiera Rekies                                    21

– IVTIc                                      mgr Katarzyna Wojtanek                               17

– IV Tele                                    mgr Marcin Niemczak                                   4                     

– IV TS                                      mgr inż. Andrzej Klink                                  31

– III mf                                       mgr Anna Widlarz                                        33

– III KMF                                   mgr inż. Robert Brańka                                20

– III MEL                                   mgr Kamil Kuzia                                           30

 

  1. Słowackiego 4 godzina 9.00

– II LP                                      mgr Przemysław Cieślik                                8

– II LAP                                    mgr Noemi Oleksy                                        3

– III la3                                     mgr inż. Irena Jagiełka                                  7

– III LAP                                    mgr Anna Żmija                                            11

– III LP4                                     mgr Elżbieta Włoch                                      12

 

  1. Słowackiego 4 godzina 10.30

– III W                                          mgr Marcin Wójcik                                    2

– III wi                                           mgr Janusz Cepcer                                 3

– III TBI / TI5                                 mgr Agnieszka Jakubowska                    11

– III tb4                                          mgr Dorota Bernaś                                  7

– IVTB                                          mgr inż. Helena Kiełkowicz                       8

– III lp3                                          mgr Magdalena Szafrańska                    12

 

W środę 01 września 2021r. w kościele św. Piotra w Wadowicach o godz. 18.00 zostanie odprawiona msza św. w intencji uczniów i pracowników CKZiU Nr 2 w Wadowicach.

Rozmiar
Kontrast