Reprezentacja CKZiU nr 2 w Wadowicach wzięła udział w II Mistrzostwach Powiatu w Kajakarstwie, które odbyły się w Andrychowie.
Fantastyczna, słoneczna pogoda była idealnym tłem dla kapitalnych występów naszych uczniów. Reprezentanci Gorzenia dosłownie „popłynęli” po sukces, meldując się na podium w niemal każdej kategorii!
Oto nasze dzisiejsze, oficjalne wyniki:
🥈 2. miejsce (K2 chłopców): Mirosław Krukowski & Jakub Stopyra
🥈 2. miejsce (Mixt): Amelia Uchacz & Jakub Stopyra
🥉 3. miejsce (Indywidualnie): Jakub Stopyra
🥉 3. miejsce (K2 kobiet): Lena Wróbel & Amelia Uchacz
🏆 3. MIEJSCE W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ POWIATU
Wielkie brawa dla całej ekipy
Serdecznie dziękujemy organizatorom: Zespołowi Szkół nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Andrychowie oraz klubowi TKKF Motor Andrychów za świetną organizację i sportową atmosferę. Podziękowania kierujemy również w stronę Starostwa Powiatowego w Wadowicach za objęcie imprezy patronatem oraz ufundowanie nagród dla młodych sportowców.
Opiekunem uczniów był Kamil Kuzia nauczyciel wychowania fizycznego.


