9 kwietnia klasa 1 LPb udowodniła, że przyszli stróże prawa potrafią nie tylko dbać o porządek, ale też świetnie się bawić! Tego dnia uczniowie wraz z p. Wioletta Głuszek i p. Przemysławem Cieślikiem wyruszyli na paintballową przygodę na Gołębiówce w Jaroszowicach, gdzie rozegrali pełną śmiechu bitwę na kulki z farbą.
Klasa została podzielona na 4 zespoły, a każdy z nich walczył dzielnie. Nie zabrakło sprytnych taktyk i kolorowych „pamiątek” po rozgrywce.
Po dwóch godzinach zabawy przyszedł czas na ognisko i pieczenie kiełbasek. Mimo chłodnej pogody wszystkim dopisywały świetne humory.










