List gratulacyjny dla Dyrektorów Liceów i Techników

W dniu 3 listopada 2017r. w naszej szkole miało miejsce bardzo uroczyste i ważne wydarzenie. Do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Wadowicach przybył znakomity gość – Szef Wydziału Rekrutacji mjr Cezary Pązik.

Jego wizyta wiązała się z kampanią Ministerstwa Obrony Narodowej, której celem jest promowanie szkolnictwa wojskowego. W tym celu Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej prof. dr hab. Wojciech Fałkowski wystosował
list gratulacyjny dla Dyrektorów Liceów i Techników, które znalazły się na pięćdziesięciu najwyższych miejscach w rankingu szkół w roku 2017.

Zaszczytne miejsce na wspomnianej prestiżowej liście zajęło Technikum nr 1(5 miejsce w Małopolsce, 34 w kraju), dlatego mjr Cezary Pązik wręczył Dyrektorowi Jerzemu Kotasiowi list gratulacyjny, w którym doceniono sukces dydaktyczny
i wychowawczy naszej placówki, podkreślając, iż jest to „szkoła, która stawia na rozwój, kształcąc młodych ludzi jako przyszłych obywateli, gotowych na podjęcie wyzwań, które przynosi współczesność, a atmosfera w naszej szkole sprzyja nie tylko zdobywaniu wiedzy, ale także wychowaniu młodych, świadomych obywateli.”    

Mjr Cezary Pązik spotkał się także z uczniami klas maturalnych, których zachęcał do podjęcia studiów na uczelniach wojskowych oraz podkreślał wyjątkowość ich oferty oraz prestiż żołnierskiej służby.

Tutaj list dostępny w formacie .pdf: List gratulacyjny

Skip to content