GorzeńBand znów koncertuje.

          W dniu 10 kwietnia 2018 roku grupa uczniów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach pod opieką Pana mgr Marcina Niemczaka wzięła udział w uroczystych obchodach ŚWIATOWEGO DNIA WIEDZY NA TEMAT AUTYZMU pod hasłem „Autyzm na całe życie”. Gala podsumowująca odbyła się w Sali Widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej, na którą młodzież z naszej szkoły została oficjalnie zaproszona przez organizatorów. Nasi uczniowie uświetnili całości obchodów występem instrumentalno – wokalnym pełniąc rolę „gościa specjalnego” części artystycznej.

          W pierwszej części uroczystej gali uczniowie wysłuchali prelekcji Pani dr Anny Gagat – Matuły z Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na temat „Trudności wychowawcze dzieci ze spektrum autyzmu” oraz Pani Marty Markowskiej, która jako matka jednego z wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego podzieliła się ze słuchaczami doświadczeniami na temat „Być mamą dziecka z autyzmem”. Druga część gali miała charakter artystyczny. Na początku wręczono pamiątkowe dyplomy oraz nagrody dla zwycięzców konkursu plastycznego „Mój niebieski kolega” następnie wystąpili wychowankowie SOSW oraz na zakończenie wystąpił GorzeńBand w składzie:

Angelika Frączek –gitara, wokal

Magdalena Krzak –skrzypce, wokal

Patrycja Jankowicz –gitara, wokal

Rafał Wilk – gitara

Karolina Stuglik – wokal

Maja Szota – wokal

Weronika Targosz – wokal

Kamil Moskała – wokal

Kamil Kosmyra – wokal

Sylwester Pena – wokal

Dokumentację fotograficzną z całej uroczystości przeprowadziła Anna Dobisz z klasy 2LP.

          Uczniowie naszej szkoły wykazali się profesjonalizmem prezentując się bardzo dobrze  pomimo braku nagłośnienia gitary. Wyrazy wielkiego uznania za zachowanie zimnej krwi na scenie i bezbłędny występ.

Skip to content