GORZEŃ FIFA CUP 2018

Ponad 30 zawodników z 9 szkół ponadgimnazjalnych z naszego powiatu wzięło udział w III edycji turnieju GORZEŃ FIFA CUP, który odbył się 19 marca 2018. Fifa 17 to kolejna odsłona popularnej serii gier komputerowych, które już od ponad 20 lat bawią wszystkich fanów futbolu, umożliwiając im rozgrywanie wirtualnych meczów piłkarskich. W tym roku turniej został dofinansowany przez Starostwo Powiatowe, dzięki temu zawodnicy, którzy zajęli miejsca na podium otrzymali oprócz medali również nagrody. Uczniowie rozegrali ponad 60 meczów systemem do „ dwóch przegranych”. Po ponad 5 godzinach wyłoniono najlepszych zawodników. Trzecie miejsce zajął Przemysław Gębala
z ZSiPO z Kalwarii Zebrzydowskiej, drugie Zaremba Paweł z ZS nr 2
z Andrychowa natomiast najlepszym zawodnikiem został uczeń naszej szkoły Patryk Kudłacik z IV TS, który wygrał z uczniem z Bawełnianki w rzutach karnych. Gratulujemy! Szczególne podziękowania dla sklepu GAME SOFT za wypożyczenie gier.