W dniu dzisiejszym, w wyjątkowych okolicznościach Dnia Dziecka, uczniowie naszej szkoły – Sara Hojny oraz Aleksander Kwarciak wraz z opiekunem Samorządu Uczniowskiego, panem Kamilem Kuzia – wzięli udział w spotkaniu szkół średnich w Starostwie Powiatowym w Wadowicach. Wydarzenie miało edukacyjny i praktyczny charakter. Nasza młodzież miała niepowtarzalną okazję, by od
Głos młodzieży w Starostwie Powiatowym – Dzień Dziecka w samorządowym wydaniu
