9 marca br. w Zakopanem odbył się Okręgowy Etap Olimpiady o Procesie Inwestycyjno – Budowlanym, w którym bierze udział dwóch uczniów naszej szkoły.
Konrad Korzeniowski oraz Emil Smaza są uczniami 4 klasy technikum budowlanego.
Opiekunem merytorycznym uczniów jest Pani Irena Jagiełka.
Życzymy powodzenia.

