1. miejsce uczennicy technikum informatycznego w XXXIX Ogólnopolskim Konkursie „Mój las”

Z wielką radością informujemy, że uczennica Katarzyna Czaicka z klasy drugiej Technikum Informatycznego, zdobyła 1 miejsce w XXXIX Ogólnopolskim Konkursie „Mój las”. To osiągnięcie potwierdza nie tylko pasję i wiedzę naszej uczennicy, ale także umiejętność łączenia technologii informatycznych z edukacją przyrodniczą na wysokim poziomie.

Konkurs "Mój las"

Zadaniem konkursowym było przygotowanie pracy naukowej na temat „Gatunków lasotwórczych w Polsce – ich znaczenia przyrodniczego i gospodarczego”. Praca przygotowana pod kierunkiem nauczyciela biologii pani Agnieszki Bacy-Wach prezentowała wysoki poziom naukowy, który został dostrzeżony i nagrodzony przez Jury Konkursu.

Konkurs "Mój las"

Konkurs „Mój Las” od lat promuje postawy proekologiczne, wiedzę o lesie i zrównoważone gospodarowanie zasobami przyrody. Organizatorami wydarzenia była Liga Ochrony Przyrody – Okręg Kraków oraz Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krakowie, które wspólnie dbają o wysoki poziom merytoryczny i ogólnopolski zasięg przedsięwzięcia.

Konkurs "Mój las"

Gratulujemy naszej uczennicy tego wyjątkowego osiągnięcia i życzymy kolejnych sukcesów! Zdobycie 1 miejsca to powód do dumy dla całej społeczności szkolnej i dowód, że pasja połączona z pracą przynosi doskonałe rezultaty.

/dr Agnieszka Baca-Wach/