Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

W związku z trwającą pandemią COVID 19 uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021
odbędzie się w dniu 01.09.2020r. (wtorek) według następującego harmonogramu:

Dla klas pierwszych rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w dwóch turach w budynku
przy ul. Zegadłowicza 36 na sali gimnastycznej, gdzie uczniowie spotkają się z wychowawcami
i dyrektorem szkoły, a później przejdą do n/w sal na spotkanie z wychowawcami.

godzina 8.00

 Klasa                                                                                                Wychowawca                        Sala

I LP (liceum policyjne)                                                       mgr Przemysław Cieślik                  21

I LAP (liceum policyjne + architektoniczne)                      mgr Noemi Oleksy                           19

I MK            (mechanik poj. sam. + kierowca mech.)                   mgr Aurelia Fila                     30

WZ (elektromechanik poj. sam., blacharz samochodowy, elektronik, elektryk, stolarz, fryzjer,               monter zabudowy i robót wykończeniowych, monter sieci i instalacji sanitarnych)                                                                                                                                               mgr Marek Kania                     33

 

godzina 9.00

I TE (technik elektryk)                                                        mgr inż. Bohdan Iwański                17

I TS (technik pojazdów sam.)                                             mgr Katarzyna Wróbel                   22

I TI (technik informatyk)                                                     mgr Bogusława Wiercimak             34

I TP (technik programista)                                                 mgr Marlena Teluk                           20

I TBe (technik budownictwa + technik elektronik)             mgr Wiesław Gębczyk                     32

 

Dla pozostałych klas rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się według poniższego podziału:
ul. Zegadłowicza 36  godz. 10.30

– II Ts4                                            mgr Wioletta Głuszek                                17

– II TS5                                   mgr Elżbieta Kraus                                     34

– II TE5                                   mgr Celina Guzdek                                      4

– II mf                                     mgr Anna Widlarz                                         21

– II KMF                                  mgr inż. Robert Brańka                                30

– II Tib4                                   mgr Grzegorz Pacut                                     29

– II TIB5                                                mgr Renata Bielecka                                          28

– II Tia4                                    mgr Iwona Koźbiał                                      J 8

– II TIA5                                   mgr Magdalena Juszkiewicz                       J 9

– IV TELE                                mgr Anna Kozak-Nitwinko                           22

– III TELE                                 mgr Marcin Niemczak                                 18


ul. Zegadłowicza 36 godzina 11.30

– II TE4                                   mgr Stanisław Bogusz                                 20

– III TS                                   mgr inż. Andrzej Klink                                  W 8

– III TIa                                  mgr Kazimiera Rekies                                   21

– III TIb                                  mgr Beata Bieńkowska                                 18

– III TIc                                  mgr Katarzyna Wojtanek                               17

– IV TIa                                  mgr inż. Dorota Załuska-Oberpriller             28

– IV TIb                                  mgr Ewa Ficek                                              32

– IV TIS                                 mgr Anna Żmija                                             31

– III me                                  mgr Bożena Różycka                                    19

– III kms                                mgr Dorota Bosak-Żeglińska                         20

– II MEL                                 mgr Kamil Kuzia                                            30

ul. Słowackiego 4 godzina 10.30

– II la3                                    mgr Irena Jagiełka                                         7

– II lp3                                    mgr Magdalena Szafrańska                           2

– II LAP                                  mgr Magdalena Otczyk-Żak                         11

– II LP                                    mgr Elżbieta Włoch                                       12

– III Lp                                    mgr Marek Babik                                           3

– II wi                                     mgr Janusz Cepcer                                        8

ul. Słowackiego 4 godzina 11.30

– II W                                     mgr Marcin Wójcik                                        2

– II TBI / TI5                          mgr Agnieszka Jakubowska                          11

– II tb4                                   mgr Dorota Bernaś                                        7

– III tb                                   mgr inż. Helena Kiełkowicz                            8

– IV C                                    mgr Agnieszka Kołek                                    3

 

Rozmiar
Kontrast