Nasze osiągnięcia

1. miejsce w powiecie
7. miejsce w Małopolsce
40. miejsce w Polsce


Osiągnięcia uczniów
Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu (olimpiady) Osiągnięcie, uzyskany tytuł
Weronika Kotecka 3KMF wraz ze swoją modelką Natalią Sadłoń 3KMF Powiatowy Konkurs fryzjerski w kategorii "Fryzura na bal z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości" 3 miejsce
Rafał Stuglik 4dTB
Józef Wróbel 4dTB
Kamil Byrski 1TEL
Finał XII Konkursu Krajoznawczego „Znam Powiat Wadowicki” Drużynowo 2 miejsce
Drużynowo Turniej strzelecki z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości 3. 1 drużyna III LP 376pkt.
4. 2 drużyna II LP 321pkt.
5. 1 drużyna I LP 318pkt.
6. 1 drużyna II LP 312pkt.
7. 2 drużyna I LP 268pkt.
8. 2 drużyna III LP
Indywidualnie: Damian Wcisło Turniej strzelecki z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości 3 miejsce - 1 drużyna ILP
X Powiatowe Zawody w Udzielaniu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla szkół ponadgimnazjalnych powiatu wadowickiego 4 miejsce
Oskar Nieciak 4TI
Gabriel Mlost 3C
Łukasz Żak 4C
Piotr Wątroba 3C
Iwona Mielczarska 2C
Szkolny etap Turnieju Szachowego Szczebel powiatowy
Konrad Mika, Karol Mydlarz, Konrad Frączek, Kacper Szczygieł Powiatowy Turniej Trójek Siatkarskich chłopców szkół ponadgimnazjalnych 2 miejsce
Podziękowania dla młodzieży za bezinteresowną pomoc Czek w wysokości 2000 złotych za I miejsca w Ogólnopolskiej Kampanii Drugie Życie
Zemła Sylwia 2TIA
Filek Konrad 2TIB
Gustof Kamil 3TELE
Góra Dominik 3TELE
Międzynarodowy Konkurs GENIUS LOGICUS 2017/2018 r. Międzynarodowy mistrz rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek.


Certyfikat mistrza rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek otrzymał Piekarczyk Mateusz 2TIB, który rozwiązał test w 90 %
Tomasz Ficek 2TIE
Łukasz Brańka 2TIA
Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości – Warszawa 2018 za projekt: "Komunikator konwergencyjny szyfrowanego przesyłu danych" 4 miejsce, tytuł finalisty olimpiady, wyróżnienie
Uczennice 1 klasy Liceum Policyjnego Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości 2 miejsce
Tomasz Ficek 2TIE
Łukasz Brańka 2TIA
Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości, kategoria: usprawnienie softwarowo – techniczne 1 miejsce, tytuł Laureata Olimpiady
Tomasz Ficek 2TIE
Łukasz Brańka 2TIA
Małopolski Konkurs Własnych Prac Technicznych – Kraków 2018 Informatyka na rok szkolny 2017/2018 - 2 miejsce
Krzysztof Obłonczek III TI XIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej Wyróżnienie
Gabriela Wiktor DWUBÓJ STRZELECKI DZIEWCZĄT I drużyna klasy 2LP CKZiU nr 2 w Wadowicach - 1 miejsce
Anna Dobisz DWUBÓJ STRZELECKI DZIEWCZĄT I drużyna klasy 2LP CKZiU nr 2 w Wadowicach - 2 miejsce
Marcin Potoczny VI Ogólnopolski Konkurs dla Techników Technologii Drewna i Stolarzy Konkurs „Sprawny w Zawodzie Parkieciarz” - 1 miejsce
Marcin Potoczny VI Ogólnopolski Konkurs dla Techników Technologii Drewna i Stolarzy Tytuł „SPRAWNEGO W ZAWODZIE”
Jakub Kopyto III Ts VI Mistrzostwa szkół ponadgimnazjalnych w narciarstwie alpejskim WICEMISTRZ POWIATU
Patrycja Pochopień II LP
Konrad Filek II TIB
XXXIII OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ 1 miejsce ex aequo
Gabriela Wiktor II LP
Mateusz Flaka II L
XXXIII OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ 2 miejsce ex aequo
Krzysztof Obłonczek
III TIA
II edycja Ogólnopolskiego Konkursu „MISTRZOSTWA SZARADZIARSKIE – ZADANIA LOGICZNE” 1 miejsce w Polsce
Kacper Skoczylas
TIA
II edycja Ogólnopolskiego Konkursu „MISTRZOSTWA SZARADZIARSKIE – ZADANIA LOGICZNE” 2 miejsce w Polsce
Piotr Jankowicz
II LP
II edycja Ogólnopolskiego Konkursu „MISTRZOSTWA SZARADZIARSKIE – ZADANIA LOGICZNE” 3 miejsce w Polsce
Norbert Ożóg
II LP
II edycja Ogólnopolskiego Konkursu „MISTRZOSTWA SZARADZIARSKIE – ZADANIA LOGICZNE” 3 miejsce w Polsce
Tomasz Orzechowski
II Tc
II edycja Ogólnopolskiego Konkursu „MISTRZOSTWA SZARADZIARSKIE – ZADANIA LOGICZNE” 3 miejsce w Polsce
Dominik Kowalski
IV TELE
II edycja Ogólnopolskiego Konkursu „MISTRZOSTWA SZARADZIARSKIE – ZADANIA LOGICZNE” 3 miejsce w Polsce
Jakub Burzyński Technik Absolwent SUPER TECHNIK ABSOLWENT 2017! na skalę całej Polski - specjalność "technik elektryk"
Sebastian Koczur Technik Absolwent 3 miejsce - specjalność "technik elektronik"
Karolina Piwowar Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności Laureatka w II etapie okręgowym, zakwalifikowała się do III ogólnopolskiego etapu olimpiady!
Rafał Stuglik
Józef Wróbel
Konkurs: "Znam Powiat Wadowicki" odpowiednio 1 i 3 miejsce.
Klasyfikacja szkół - 3 miejsce.
Gabriel Mlost,
Arkadiusz Baster,
Oskar Nieciak,
Nadia Szatan
Finał powiatowy w szachach drużynowych 4 miejsce
Krzysztof Paździor,
Wiktoria Romanowska,
Krzysztof Pacek,
Karol Kondak
IX Powiatowe Zawody w Udzielaniu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej 3 miejsce
Konrad Wójcik Turniej Strzelecki 3 miejsce indywidualnie
3,4 i 6 miejsce drużynowo
Karolina Widlarz,
Gabriela Wiktor,
Krzysztof Obłonczek
Stypendyści Stypendia prezesa Rady Ministrów i Rady Ministrów
Gabriela Wiktor,
Monika Byrgiel,
Aleksandra Porębska,
Jakub Makówka,
Krzysztof Obłonczek
Powiatowy Turniej Szkół 3 miejsce
Drużyny dziewcząt i chłopców Sztafetowe biegi przełajowe 4 miejsce
Jakub Burzyński Technik absolwent Technik absolwent 2017
Osiągnięcia 2017/2018
Data Osiągnięcie
12.06.2018 Główna nagroda w kampanii DRUGIE ŻYCIE, czek charytatywny w wysokości 2 tysięcy złotych dla CKZiU nr 2 w Wadowicach.
13.01.2018 Wyniki XX jubileuszowego Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2018. Technikum nr 1 w CKZiU nr 2 w Wadowicach zajęło 1 miejsce w powiecie wadowickim, 7 miejsce w województwie małopolskim oraz 40 miejsce w kraju. Jak wiadomo, nie jest to pierwsze tak znaczące osiągnięcie naszego Technikum.
3.11.2017 List gratulacyjny dla Dyrektorów Liceów i Techników, które znalazły się na pięćdziesięciu najwyższych miejscach w rankingu szkół w roku 2017.