Nasze osiągnięcia

1. miejsce w powiecie
7. miejsce w Małopolsce
40. miejsce w Polsce


Osiągnięcia uczniów

Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu (olimpiady) Osiągnięcie, uzyskany tytuł
Mateusz Dobrzański, Konrad Filek 4TiB, Bartłomiej Walczak I i II etap Ogólnopolskiego Konkursu Potyczki Informatyczne Nowej Generacji (PING) organizowanego przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie Laureat 8 edycji PING
Wiktoria Romanowska 3LP, Karolina Piwowar 3LP III ogólnopolski etap Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności Finalista
Zuzanna Pilarczyk 1LP4, Aneta Kudzia, Kamil Moskwik, Dominik Nicieja 2LP Eliminacje do XII Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych organizowanego przez Szkołę Policji w Pile 10 miejsce w skali kraju
Filek Konrad 4TiB Ogólnopolski Konkurs „Jagielloński Turniej Matematyczny” UJ Kraków Kwalifikacja do finału
Filek Konrad 4TiB X edycja regionalnego konkursu Matematyka w Technice dla Technika Finalista
Filek Konrad 4TiB XIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH. Kraków Kwalifikacja do półfinałów olimpiady
Sylwia Zemła 4TiA Ogólnopolski Konkurs „O Złoty Indeks PK” w dziedzinie matematyki. Politechnika Krakowska Laureatka III stopnia
Arkadiusz Jarosz 3TiA VI edycja Ogólnopolskich Mistrzostw Szaradziarkich skierowanych do uczniów szkół średnich 4 miejsce w kraju
Michał Nicieja 1Te4 Etap rejonowy XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia 1 miejsce
Wiktoria Romanowska, Karolina Mrowiec, Patrycja Jankowicz, Aleksandra Grabowska I Powiatowe Zawody w Udzielaniu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej
dla powiatu wadowickiego
2 miejsce
Wiktoria Romanowska, Karolina Piwowar II etap okręgowy Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności III ogólnopolski etap olimpiady
Kamil Byrski 2Tel, Piotr Ramza 4c TB, Eryk Skawina 2LP Finał Konkursu Krajoznawczego dla Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych „Znam Powiat Wadowice” 3 miejsce (drużynowo)
Kamil Byrski 2Tel Finał Konkursu Krajoznawczego dla Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych „Znam Powiat Wadowice” 3 miejsce (w kategorii indywidualnej)
Oskar Boguń 3Tia, Oskar Jędrzejowski 1Tib4 Wyniki sportowe Stypendia za wyniki sportowe
Blasiak Zuzanna 1LP, Buda Wiktoria 1LP, Łypik Klaudia 1LP I Międzyszkolne Drużynowe Zawody Strzeleckie dla Młodzieży o Puchar Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka 4 miejsce
Mrowiec Karolina 3LP, Powroźnik Sara 2Lp, Kudzia Aneta 2Lp I Międzyszkolne Drużynowe Zawody Strzeleckie dla Młodzieży o Puchar Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka 2 miejsce
Kamil Łaziński 1Te4 Zawody w kolarstwie górskim MTB na stoku narciarskim w miejscowości Siepraw koło Myślenic 6 miejsce w województwie małopolskim
Tomasz Hareńczyk, Daniel Mleczko, Grzegorz Ludwikowski, Jan Rusin, Dawid Pawlik, Emanuel Widlarz, Piotr Moskała, Dawid Pękala, Łukasz Zwierz, Jakub Nowak, rez. Wojciech Kadela, Jakub Wróbel Zawody biegowe dla szkół średnich 4 miejsce w kraju
Kamil Glanowski MIĘDZYNARODOWE CERTYFIKATY MATEMATYCZNE 3 miejsce
Tomasz Cach MIĘDZYNARODOWE CERTYFIKATY MATEMATYCZNE MIĘDZYNARODOWY MISTRZ rozwiązywania zadań logicznych Genius Logicus
Oskar Boguń MIĘDZYNARODOWE CERTYFIKATY MATEMATYCZNE 1 miejsce w kraju (19 w rankingu międzynarodowym) w konkursie Geniusz Logicus
Hubert Andrusyn 2TIS, Jakub Łopata 2TIS, Michał Paciorek 2TIS Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości (OITiW) 8 pozycja w Polsce! oraz tytuł finalisty Ogólnopolskiej Olimpiady (pierwszego stopnia).
Drużyna: Kacper Bury, Tomasz Harańczyk, Piotr Moskała, Jakub Nowak, Jan Rusin, Łukasz Zajda Drużynowe biegi przełajowe 2 miejsce
Kacper Kałuża 1TS, Arkadiusz Garlacz 1TS, Mateusz Kolasa 3TS Powiatowy Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny dla szkół ponadgimnazjalnych 2 miejsce
Krzysztof Obłonczek 4TI 7 edycja ogólnopolskiego konkursu Potyczki Informatyczne Nowej Generacji - Szczecin 1 miejsce
Grzegorz Korus 3TPS VIII edycja Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w kategorii Młody Mechanik 2019 1 miejsce
Karolina Piwowar IILP Ogólnopolski etap Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności w Warszawie Tytuł finalistki tegorocznego konkursu
CKZiU nr 2 w Wadowicach Finał Powiatowy w piłce siatkowej chłopców 3 miejsce
Patrycja Kachnic IILP Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Obcojęzycznej 2 miejsce
Hubert Andrusyn, Kamil Madyda, Dominik Matuła, Michał Paciorek, Filip Szostak Konkurs algorytmiczny Bebras Dyplomy
Krzysztof Obłonczek 4TI Konkurs informatyczny oraz hotelarsko-gastronomiczny 1 miejsce, nagrody rzeczowe oraz bezpłatne studia 3,5 letnie na kierunku Informatyka
Mateusz Dobrzański 3TIB Konkurs informatyczny oraz hotelarsko-gastronomiczny 3 miejsce, nagrody rzeczowe oraz rok bezpłatnych studiów na kierunku Informatyka
Mateusz Górzański 3TIB Konkurs informatyczny oraz hotelarsko-gastronomiczny 4 miejsce, wyróżnienie, nagrody rzeczowe
Babrzymąka Artur 3TELE
Żarów Filip 3TELE
Russek Bartosz 3TELE
Rusin Jan 1TELE
Kaletka Bartosz 1TI
Jarosz Arkadiusz 2TIA
Skoczylas Kacper 2TIA
Stroka Patryk 2TIB
Augustyniak Konrad 2TIB
Banaś Damian 1KMS
POWIATOWE FINAŁY LICEALIADY W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW 2 miejsce
Eryk Skawina ILP XXVII Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia 2 miejsce
Wiktoria Romanowska i Karolina Piwowar Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności Laureat w II etapie okręgowym
Rozmiar
Kontrast