Kadra

DYREKCJA

Dyrektor – Kotaś Jerzy

z-ca dyrektora – Jasiński Bartosz

z-ca dyrektora – Matyjasik Marcin

z-ca dyrektora – Szemik Dorota

z-ca dyrektora – Zarzycki Jacek

kierownik warsztatów – Zając Zbigniew

Pracownicy administracji i obsługi
L.p. Nazwisko Imię Stanowisko
1 Godek Anita Główny księgowy
2 Barszczewska Aneta Sekretarz szkoły
3 Warchoł Bogusław Kierownik gospodarczy
4 Żurek Barbara Starszy księgowy
5 Kleszcz Małgorzata Specjalista d/s płac
6 Puchała Janusz Specjalista d/s bhp
7 Matyjasik Joanna Sekretarka
8 Mlak Małgorzata Sekretarka
9 Stęposz Aneta Sekretarka
10 Żak Angelika Sekretarka
11 Wyka Hanna Intendent
12 Frączek Monika Kucharka
13 Kumorowska Agnieszka Pomoc kuchenna
14 Nasal Władysława Starsza woźna
15 Romanowska Teresa Starsza woźna
16 Pytel Andrzej Konserwator
17 Radwan Dariusz Konserwator
18 Sulikowski Robert Konserwator
19 Zając Adam Konserwator
20 Bałamucka Joanna Sprzątaczka
21 Czopek Lucyna Sprzątaczka
22 Banaś Jadwiga Sprzątaczka
23 Dębska Renata Sprzątaczka
24 Kruk Sabina Sprzątaczka
25 Osiecka Ewa Sprzątaczka
26 Piegza Marta Sprzątaczka
27 Szydłowska Marta Sprzątaczka
28 Warmuz Danuta Sprzątaczka

Doradztwo zawodowe
L.p. Nazwisko Imię
1 Sieja Barbara

NAUCZYCIELE

Religia
L.p. Nazwisko Imię
1 Cudo Barbara
2 Górna-Oremus Katarzyna
3 ks. Górecki Jan
4 ks. Walkosz Franciszek

Język polski
L.p. Nazwisko Imię
1 Bosak-Żeglińska Dorota
2 Guzdek Celina
3 Kania Marek
4 Kołek Agnieszka
5 Ogara Jolanta
6 Różycka Bożena

Język angielski
L.p. Nazwisko Imię
1 Babik Marek
2 Bogusz Stanisław
3 Głuszek Wioletta
4 Grabowska Agata
5 Wojtanek Katarzyna

Język niemiecki
L.p. Nazwisko Imię
1 Bieńkowska Beata
2 Gębczyk Wiesław
3 Jakubowska Agnieszka
4 Juszkiewicz Magdalena
5 Koźbiał Iwona

Wiedza o kulturze
L.p. Nazwisko Imię
1 Guzdek Celina
2 Kania Marek

Historia i Wiedza o społeczeństwie
L.p. Nazwisko Imię
1 Cieślik Przemysław
2 Rekies Kazimiera
3 Siedlecki Sławomir
4 Zaręba Jolanta

Podstawy przedsiębiorczości
L.p. Nazwisko Imię
1 Kotaś Jerzy
2 Niemczak Marcin

Geografia
L.p. Nazwisko Imię
1 Wiercimak Bogusława
2 Włoch Elżbieta

Biologia
L.p. Nazwisko Imię
1 Baca-Wach Agnieszka
2 Wiercimak Bogusława

Chemia
L.p. Nazwisko Imię
1 Bielecka Renata
2 Kiełkowicz Helena

Fizyka
L.p. Nazwisko Imię
1 Kozak-Nitwinko Anna
2 Tentszert Wojciech

Matematyka
L.p. Nazwisko Imię
1 Ficek Ewa
2 Fila Aurelia
3 Kowalska-Michalik Kinga
4 Kraus Elżbieta
5 Załuska-Oberpriller Dorota
6 Żmija Anna

Informatyka
L.p. Nazwisko Imię
1 Grzybczyk Marian
2 Guzdek Celina
3 Kowalska-Michalik Kinga
4 Ramęda Janusz
5 Winter Wojciech
6 Żmija Anna

Wychowanie fizyczne
L.p. Nazwisko Imię
1 Bongilaj Mirosław
2 Cepcer Janusz
3 Jasiński Bartosz
4 Simoni-Kramarz Alicja
5 Skowron Tomasz
6 Talaga Tomasz
7 Teluk Marlena
8 Wójcik Marcin
9 Wróbel Katarzyna
10 Zarzycki Jacek

Edukacja dla bezpieczeństwa
L.p. Nazwisko Imię
1 Zaręba Jolanta

Przedmioty elektroniczne
L.p. Nazwisko Imię
1 Iwański Bohdan
2 Matyjasik Marcin
3 Rusin Piotr

Przedmioty policyjne
L.p. Nazwisko Imię
1 Cholewa Andrzej

PRZEDMIOTY ZAWODOWE

Przedmioty elektryczne
L.p. Nazwisko Imię
1 Iwański Bohdan
2 Matyjasik Marcin
3 Rusin Piotr

Przedmioty informatyczne
L.p. Nazwisko Imię
1 Biel Wojciech
2 Grzybczyk Marian
3 Kępa Daniel
4 Mamica Wiesław
5 Nowak Józef
6 Stańczyk Tomasz
7 Winter Wojciech

Przedmioty budowlane
L.p. Nazwisko Imię
1 Bechta Jan
2 Brańka Andrzej
3 Jagiełka Irena
4 Kiełkowicz Helena
5 Tentszert Wojciech

Przedmioty stolarskie
L.p. Nazwisko Imię
1 Brańka Robert

Przedmioty fryzjerskie
L.p. Nazwisko Imię
1 Bielecka Renata

Przedmioty samochodowe
L.p. Nazwisko Imię
1 Duda Marek
2 Klink Andrzej
3 Zarzycki Jacek

Praktyczna nauka zawodu
L.p. Nazwisko Imię
1 Basiura Damian
2 Batek Henryk
3 Duda Marek
4 Kuwik Jacek
5 Lelek Jolanta
6 Łopata Szymon
7 Mamcarczyk Jerzy
8 Nosal Tomasz
9 Oleksy Marek
10 Rusin Piotr
11 Szpila Tadeusz
12 Wider Maciej
13 Zając Krzysztof
14 Zając Zbigniew
15 Zieliński Jarosław

Pedagog
L.p. Nazwisko Imię
1 Kaczmarczyk Sylwia
2 Szemik Dorota
3 Zawierucha Krystyna

Psycholog
L.p. Nazwisko Imię
1 Brózda Małgorzata

Biblioteka
L.p. Nazwisko Imię
1 Fidzińska Jadwiga
2 Gębala Anna
3 Klermon-Wiliams Magdalena

Strona główna